idealne-stylizacje.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Zegarek Lorus Chronograph
Zakupy

Zegarek Lorus Chronograph – męski styl i klasa

Każdy mężczyzna powinien mieć „to coś”, co podkreśli jego styl. Zaznaczy jego klasę i zepnie całą stylizację. Zawsze w takiej roli świetnie sprawdza się zegarek. Elegancki ze stalową kopertą i bransoletką, bądź skórzanym paskiem. Gusta mężczyzn doskonale oddają zegarki LorusaChronographa, które łączą w sobie klasykę z nowoczesnością. Dzięki temu świetni prezentują na ręce zarówno młodego, dwudziestokilkuletniego, jak i dojrzałego mężczyzny. Wkomponowują się w elegancką, wieczorową stylizację, jak i są idealne do tej sportowej.

Zegarek – najważniejszy element męskiej biżuterii

Przeglądając stare fotografie mężczyzn bardzo często wzrok – przede wszystkim kobiet – przykuwał zegarek. Przed dziesięcioleciami były one na łańcuszku, noszone w kieszeni kamizelki. Obok swojej podstawowej funkcji, jaką jest wskazywanie czasu, były one elementem biżuterii. Choć moda się zmieniła i mężczyźni nie noszą zegarków z łańcuszkiem, niezmiennym pozostaje to, że są one elementem męskiej biżuterii, na którą uwagę zwracają kobiety. Męski zegarek Lorus Chronograph z pewnością przykują wzrok niejednej pani. 

Męski zegarek Lorus Chronograph opatrzony został kwarcowym mechanizmem zasilanym baterią, a jego koperta wykonana została z wysokiej jakości stali szlachetnej. Stop ten charakteryzuj najwyższy stopień odporności na korozję. Z tego samego materiału wykonana została bransoletka. Producent zegarków Lorusa Chronographa wychodząc naprzeciw zróżnicowanym gustom klientów proponuje także zegarki ze skórzanym paskiem. Zegarek wyposażony został w szkło mineralne, a wielu panów z pewnością ucieszy to, że są one wodoszczelne.

Elegancki, choć na luzie

Każdy mężczyzna chce dobrze wyglądać nie tylko w biurze, czy w czasie wieczornego wyjścia, kiedy dress code nakazuje nałożyć garnitur, ale i w czasie, kiedy uprawia sport. Na taką okoliczność idealny jest zegarek męski Lorus Chronograph z paskiem wykonanym z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości ze średnią jego żywotnością 2 lat. Tu dodać należy, że zegarki te są idealne do pływania. Zegarki Lorusa Chronographa wykonane zostały w różnych kolorach, odnajdujemy wśród nich zielone, niebieskie, grafitowe, a to zapewnia łatwe dopasowanie go do każdej stylizacji.

Charakterystyczne dla zegarków Lorusa Chronographa są także różnokolorowe tarcze: czarne, niebieskie, zielone, białe. Ten element nadaje odrobinę ekstrawagancji nie tylko eleganckiemu zegarkowi z bransoletką, czy skórzanym paskiem, ale i całej stylizacji mężczyzny. Z drugiej strony producent zegarków nie pomija osób, które za pomocą zegarka chcą podkreślić swój szyk, im proponuje zegarek z pozłacaną kopertą. Zegarek to świetny element pozwalający podkreślić swój styl każdemu mężczyźnie, co doskonale rozumie to producent zegarków męskich Lorusa Chronographa.